Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stylistka bez kursu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-04, 21:11   #13
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
3,5 miesiąca? Ja jestem po kursie pół roku, wczesniej sama uczyłam sie ponad 3 miesiace i nie odważyłam sie jeszcze nikomu robić pazurków.Zgadzam sie natomiast z teorią, ze ukonczenie kursu nie gwarantuje ani profesjonalizmu ani przestrzegania wszelkich zasad, moze tak być, ale nie musi, podobnie jak nie ukonczenie kursu nie gwarantuje tez niczego, wszystko zależy od umiejetnosci i podejscia do tego zawodu. To,ze pracodawca zatrudnił dziewczyne po kursie świadczy albo o jego ryzykanctwie albo o tym, ze widział i wie jak robi pazurki ta dziewczyna, może wiec jest tak, ze znalazł pracownika lepszego od niejednej stylistki po kursie a moze byc tak, ze szybciutko sie jej pozbędzie i nigdy wiecej nie zatrudni nikogo bez papierka. Tak jak w wielu innych zawodach, znam szefa kuchni bez jakiegokolwiek papierka i znam kucharza po szkołach, a nie chciałbyscie spróbować jego bigosu )))))))

w 100% sie zgadzam.
zanim jednak moja instruktora zgodzila sie na przeszkolenie mnie uswiadomila mi ze nie kazdy sie do tego nadaje, ze ktos kto chce sie podjac takiej pracy musi miec jakies blade pojecie o tym wszystkim.
Ja wszystko wyjasnilam i wydaje mi sie ze nie bylo problemu skoro kurs ukonczylam.

Moze niech ona sama sie na ten temat wypowie.

Zadna dobra firma ktora zajmuje soe dystrybucja artykolow do paznokci nie sprzeda artykulu bez przedstawienia certyfikatu lub jego numeru identyfikacyjnego

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-11-05 o 13:26
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując