Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ten Artykul Warto Przeczytac , polecam !!! Pielęgnacja skóry w każdym wieku.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-12-21, 09:59   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Raport nowosci !!!

Mysle ze jesli chodzi o kremy to po prostu chwyty reklamowe. Juz pomijając nawet ceny. Bo gdyby byly skuteczne to operacji palstycznych nie robiliyby ludzie ktorzy zarabiają miliony (w domysle - mogący sobie pozwolic na rgularne stosowanie)

Basia na forum z resztą tez wypowiadala sie w sprawie składów "cudownych" kremow firm selektywnych, ktore- jak sie okazywalo wcale najbardziej interesujące nie są.

Rozsmieszyla mnie tylko nasza "pamiętliwa" skora "zapamietująca" podstępnie kazde nawet najmniejsze skrzywienie twarzy zeby w przyszlosci w tym miejscu pokazac zmarszczki Moze źle slyszalam, ale obilo mi sie o uszy ze zeby w ogole zmarszczki zaczely byc widoczne to skorę w tym samym miejscu trzeba zmarszczyc ok 200tys razy

W kazdym razie po przeczytaniu tego artykulu doszlam do jednego wniosku - zamiast wydac te kilka zl na Glamour lepiej kupic nawet jakis poradnik dla gospoś domowych (jest taki? ) bo te jak mi sie wydaje nawet jesli piszą o niczym to przynajmniej nie zachęcają do wyrzucania takiej kasy w bloto

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując