Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allepaznokcie
Wątek: Allepaznokcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-31, 20:32   #62
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Next Nails/ Alle Paznokcie ???

Nie atakuje. Po prostu napisałam miłą wypowiedź, bo nie chciałam, zebyś się czuła urażona tamtą sytuacją. Na wizażu staram się dbać o siebie i innych, by żadna z nas nie była pseudo, nie robiła błędów, które wcześniej inna wizażanka popełniła sama. Miałaś kiedyś przepiłowaną płytkę? Z dziewczynamiCię sotrzegałyśmy, bo niektóre stytlistki są bezmyślne [nie mówię tu o Tobie] i jazda z niewypróowaną frezarką na klientkę. A później foteczki w "pracach pseudstylistki"..

Tak, mój stosunek na wizażu żenadą? Heh, i powiedz mi - kto tu kogo obraża i atakuje?

Wizaż jest po to, by pomagać sobie nawzajem. Ale widać ty ostrzeżenia innych odbierasz jak ataki. Przykro. Bo ja nie miałam nic złego na myśli, a porównanie frezarki do odkurzacza było bezsensowne, a zresztą nie tylko ja próbowałam Cię odwieść od pomysłu używania frezarki bez odpowiednich umiejętności.


PS. Nigdy nie ejstem niemiła bez powodu. Nie lubię kłótni, więc staram się ich nie zaczynać.. Jeśli Cię coś uraziło no to przepraszam, ale powinnaś zrozumieć o co nam chodziło...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując