Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 14:04   #12
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Aqua Lait SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Contax
Dopiszę jeszcze trochę moich wrażeń z aplikowania antka Aqua Lait
Dzisiaj rano wycisnęło mi się za dużo kremiku do miarki, czyli grubo ponad 3 ml. Byłam przerażona czy mi się uda tyle nałożyć na twarz i szyję, zważywszy na jego kremową konsystencję i lepkość. Ale ku mojego zdumieniu wszystko wsmarowałam, piękno się wchłonęło, przypudrowałam jedwabnym Hauschki i jak do tej pory zero świecenia, i znając AL tak zostanie do późnego popołudnia, czyli do momentu mojej reaplikacji filterka. Aha i jeszcze najwazniejsze nie piecze w oczy.
Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić ten filterek
Ja zas jestem już pewna na 100 %, że AL jest dla mnie lepszy niż DP. Niby jest kremowy, a tymczasem wchłania się lepiej od mleczka DP. Jak na razie ma mojego faworyta na lato, będzie nim właśnie AL, DP zaś także będę stosowac od czasu do czasu Kusi mnie jeszcze Antek FE, ale boję się ryzykować, poza tym nie podoba mi się jego cena

Kate i jak tam? Mam nadazieję, że Cię nie zapchał. Ja stosuję AL już z miesiąc i nic mi po nim nie wyskakuje, ot czasem przed menstruacją kilka niespodzianek, ale to akurat zawsze miałam, poniewaz związane jest to z hormonami.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując