Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-24, 12:05   #1087
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Lightbulb Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok
keyka, fajnie, że jedziesz do Egiptu, ale tam raczej nie ma 38 stopni, tylko ponad 45 co najmniej. Byłam w Egipcie zimą, bo teraz w Dolinie Królów jest 60 stopni. Wiem jedno, na plazy będziesz miała do dyspozycji parasol i nie waz się spod niego wychodzić. Ja kiedyś leżąć w Tunezji pod parasolem, zbyt słabo nasmarowałam się Biodermą 100 i zeszła mi skóra z ramion.

Rada Erato jest słuszna: duża butla Biodermy
Gwarantuję Ci, że w Afryce nie będziesz myslała, czy filtr bieli, czy się świeci, czy jest tłusty.
Smok, Tobie rowniez dziekuje za rade.
Zaczynam sie powaznie bac tej Afryki!! Co mnie skusilo
Teraz uzywam Iwostinu i wygladam po nim jakbym sie natarla Sudocremem a potem maslem !!! Mam cere niby mieszana, gdyby nie tlustawe z czasem czolo, (oj i te moje guzy od czasu do czasu, to nie na moje lata!), ale nawet po ColorStay swiece sie po 4 godz I niewiem czy ten moj podklad nie niszczy ochrony, ale bez niego nie pokaze sie ludziom .

Z uwagi na swoje naczynka, plamy, piegi musze sie smarowac tymi filtrami. Dopiero co czytalam mase zachwytow nt: Avenek (tonujacej i lososia) i juz myslalam ze to to, a tu radzicie mi Bioderme-ponoc bardziej tlusta?? Coz wiem, ze na wyzsze PPD-dobrze i ze po niej nie moge sie malowac-no ok, jesli dostane tonujaca (bo w cialo usilnie wcieram samoopalcz), ale jak sie pozbyc "zarowki".
A i jeszcze jedno pytanie do Erato i Smok jesli wolno:
Czy ten spray biodermy 40 nie bedzie za malo na to Afryke, nie ma wyzszych filtrow, czy ta Bioderma 100 jeszcze istnieje?? I czy normalnie moge tym smarowac twarz ??
Dziewczyny radzcie plis
keyka jest offline Zgłoś do moderatora