Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-13, 14:39   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prosba-co dla zielonej 30???

Wit. C moze podrazniac. zeby byla skuteczna to musi byc jej przynajmniej 5%, a w tych kapsulkach jest chyba 10%. Mnie nawet 20% nie robilo krzywdy, chodz wczesniej sie zaprawilam 10% potem 15%, wiec przejscie na 20% odbylo sie bez sensacji. teraz robie serum z 10% albo 15%. Te 15% to takie umowne, bo nie mam miarki ulamkowej, wiec wsypuje wit.C tak na oko, zeby bylo miedzy 1ml a 2ml.
Wit. E moze znow wypryszczac, ale jak twoja cera sie przesusza to spewnoscia przyjmie jej wieksze stezenie niz cera mieszana czy tlusta.
Tego Darphinu nie znam, co to?
preperat z wit. C mozesz stosowac codziennie rano, pod filtry, jesli zawiera silikony to nawet filtry lepiej sie wchlona i szybciej. Mozesz tez stosowac na noc, ale jak bedziesz uzywac Diroseal czy Ystheal to wtedy nie. Jesli kremu z retinalem nie bedziesz uzywac codzinnie na noc to w noce bez retinalu mozesz uzywac kremu z wit. C, albo klasc cos innego co ci sluzy.
Jak bedziesz uzywac Diroseal to Ystheal ci juz nie potrzebny.
Roc zawiera retinol, a nie retinal/retinaldehyd, bo to ta sama substancja. Ogolem Roc powinien dzialac tak samo, jest tylko jedno ale. Retinal jest lagodniejszy i przes to polecany dla skor wrazliwych. W ksiazce Cena Urody pisze nawet ze retinal jest delikatniejszy w dzialaniu, a retinol mocniejszy. Na forum jednak krazy przeswiadczenie, ze jest na odwrot. Jaka jest prawda nie wiem. Po mojej skorze widze ze retinol dziala mocniej, ale poki co nie podraznia mnie. Jednak Roc uzywam od paru dni, wczesniej tzn rok temu mialam probke kremu na dzien i noc w niebieskiej tubce, teraz mam krem na noc w zlotawej tubce, wiec jak widac mam male doswiadczenie z retinolem, za to z retinalem wieksze, gdyz uzywalam go przez 2 lata.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując