Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-13, 19:26   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prosba-co dla zielonej 30???

aaaa juz wiem, dostalam kiedys w aptece probke jakiegos kremu z tej firmy, posmarowalam sie na lapce i nawet fajny byl, ale nie skorzystalam z niej, bo nie bylo skladu podanego.
MOzesz codziennie stosowac Diroseal na noc, ale jesli skora bedzie sie buntowac to mozesz zmniejszyc czestosc uzywania np co druga noc. Tu nie ma co kombinowac, musisz sama sobie dopasowac.

Ja kremu sobie tez nie mieszam, ale serum jest proste, poszukaj na forum , uzyj wyszukiwarki o serum Basi K bylo duzo tutaj.

BHA to sa kwasy, delikatniejsze niz kwasy AHA , dlatego polecane do skory naczynkowej i wrazliwej.Jak ci sie nos zanieczyszcza to Effaclar K bedzi fajny jest delikatny bo zawiera LHA , jak by to nazwac odmane BHA( nie wiem jak inaczej napisac). Mozesz sobie zrobic maseczke z aspiryny, ktora tez zawiera odmiane kwasu BHA. Jest delikatna i skuteczna, tez duzo na forum o niej bylo. Dziewczyny nawet robily tonik(sama sprobowalam, nawet fajny, delikatny)

silikony to czesto w nazwie dimetricone i wszelkie inne skladniki konczace sie na koncowke cone. Dzieki silikonom nasza twarz po aplikacji kremu jest aksamitna w dotyku i sam krem ma aksamitna konsystencje.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując