Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-21, 09:13   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prosba-co dla zielonej 30???

Pod oczy to co na reszte twarzy, chodz ja klade tez krem z kosmetykow naturalnych, bardzo lubie i mnie natluszcza, bo tam sie najbardziej skora przesusza i mam zmarchy. Wczesniej nic nie kladlam, bo nie trzeba bylo, jesli juz to cos na noc, a teraz jak 30-ci sie skonczylo cera szaleje i wysusza sie i musze klasc czy chce czy nie. Jak bedziesz uzywac kremu z retinalem/retinolem to poczekaj z 0,5h/1h zeby zadzialal i na to krem pod oczy jak bedziesz musiala.
Ja maseczki z aspiryny nie robie regularnie jak mi sie przypomni. Teraz mam krem-maseczke dla cery naczynkowej z Flos Leku/wlasnie przyjechala do mnie z PL) i stram sie uzywac przynejmniej raz w tygodniu. Pewnie w zimnie bede bardzij sumienna. Ja wogole nie przepadam za maseczkami. Robie jak mi sie przypomni. Z miesiac temu kupilam sobie Heilerde w proszku i mieszam z woda i na gebe, ladnie oczyszcza i jest lagodniejsza od zielonej glinki, ale tez juz mi sie nie chce. Ja len jestem jesli idzie o maseczki hihihihi

najbardzi lubie klasc co druga, trzecia noc Effaclar K. Nos ladnie sie oczyszcza i zdecydowanie to sprawia mi wieksza porzyjemnosc niz maseczki. Ale to juz moje indywidualne upodobanie.

Serum C&E jest bardzo latwo ukrecic.
Odlewasz 10ml do jakiegos kubeczka z podzialka(najlepiej plastikowy lub szklany, nie uzywamy metalowych przyrzadow), do tego dodajesz odpowiednia ilosci wit. C w proszku( w DE do kupienia np w Rossmannie czy dm, albo innej drogerii , w aptece tez ale jest drozej). Mieszasz az wit. C sie rozpusci, dodajesz 3-4 kr. wodki i przekuwasz kapsulke wit. E i wciskasz mieszasz i gotowe. Przed kazdym uzyciem trzeba wstrzasnac, zeby skladniki pomieszac. Chyba ze masz lecytyne HLB7 to mozesz odrobinke dodac, wtedy nie trzeba wstrzasac przed uzyciem.
Jesli nie masz skladnikow lub len jestem to mozesz uzywac gotowego produktu z wit. C . Musi byc jej min. 5% zeby miala dobroczynne dzailanie, w mniejszej ilosci nie dziala tak efektywenie. najlepiej wyprobuj cos z probek czy ci wit. C sluzy. Nie kzdy jest zadowolony, wiec wtedy lepiej sie nie meczyc i nie uzywac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując