Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 13:39   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prosba-co dla zielonej 30???

Twoje wybory sa dobre, chodz ja nie przepadam za plynami micelarnymi, jesli juz to wolalabym Rosaliac , bo jest w postaci zelu i ladnie zmywa sie woda. Inaczej nie czuje sie dobrze umyta.
Effaclar K to dobry wybor, Avene to mocny srodek, zawiera kwas AHA i retiandehyd, wiec jesli jestes wrazliwa to moze sie wytrzymaj. Moze najpierw wyprobuj sam Effaclar K, a jak sie okarze dobry i zapragniesz czegos mocniejszego to wtedy kupisz Avene(moze uda ci sie probke dorwac). Avene to naprawde mocny srodek, ja jako naczynkowiec nie dalam rady. Z nawilzaczem/natluszczaczem nie wiem czy pomoge, nie uzywalam tych rzeczy. Hydraphase mialam probki dla mieszanej cery. Teraz mam Rokitoderm i to jest super natluszczacz, poza tym uzywam kosmetykow naturalnych, wiec doradzac w tej materii nie za bardzo mam jak.
Tonik mozesz uzywac rano do przemycia skory po nocy, nie musisz jej specjalnie myc, chyba ze twoja cera by sie mocno przetluszczala, to owszem, ale tez nie musisz toniku uzywac wcale. Jesli lubisz i masz jakis na oku , ktory cie nie drazni to uzywaj, ale tonik to nie jest jakas wielka koniecznosc.
Z filtrami tez ciezko doradzac, kazda cera jest inna. Ja mialam probki Iwostinu 40-tki i mi sie bardzo podobal, do tego pojemnosci i cena zachecaja, czy ci podpasuje to nie wiem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując