Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szwecja
Wątek: Szwecja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-10, 12:09   #139
Framme
Raczkowanie
 
Avatar Framme
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 458
GG do Framme
Dot.: Pozdrowienia ze Szwecji

Cytat:
Napisane przez NwZt Pokaż wiadomość
Framme nie wiem jak Ty ale zauważyłam, że Polak dla Polaka w Szwecji jest straszny.. zakłamany, czeka tylko by się wzbogacić kosztem innych. Jestem w szoku. Jestem tu któryś raz z kolei i moje obserwacje coraz bardziej przytłaczają:|
Tak, niestety prawda to. Nie wiadomo komu ufac! Kazdy szuka tylko zysku, a gdy go nie znajdzie - odwraca sie od Ciebie w najmniej spodziewanym momencie a czasem jeszcze narobi biedy, zeby czasem nie bylo Ci lepiej niz jemu. Przykre,bardzo przykre. Tym bardziej, ze po dluzszej obserwacji innych narodowosci (glownie mam na mysli tak zwanych "arabow") az wstyd sie porownywac... Jeden za drugim skoczyl by w ogien,wszyscy sa jak jedna wielka rodzina. A my? Czasem jak uslysza Polacy gdzies w sklepie, ze ktos rozmawia po polsku to zamiast podjesc i porozmawiac, ucieszyc sie, to oni udaja, ze nie slysza,ignoruja swoich rodakow. Az serce boli... Tylko nie rozumiem,dlaczego tak jest? Naprawde mamy to we krwi czy o co chodzi?

NwZt, nie mieszkasz tu na stale?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
Framme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując