Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioderma Photoderm 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 20:36   #13
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Bioderma Photoderm 2008

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Hmmm... bielić bieli mniej niż fluid Photoderm 50+, ale jak juz pisałam nie używam go w przepisowej ilości :P Nie używam ani pudrów ani podkładu, więc nie wiem czy sie przy ich nakładaniu wałkuję. Przy zostawieniu solo na buzi - nie No i nawilżenia też od niego nie oczekuję Na noc smaruje sie olejkami, więc od tego remu oczekuje tylko ochrony anty-uv:P Ale na pewno nie wysusza, a to tez dla mnie istotny aspekt
Cytat:
Napisane przez pepitka Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale skoro coś wiem, na ten temat, to sie tym podzielę. Po wchłonięciu filtra (10-15 min) wklepuję w niego podkład w kompakcie, taki o konsystencji pudru. Nic mi się nie rolowało, nic a nic. Jesli równomiernie nałożysz filtr, to z kolorem podkładu czy pudru też nie pownno być problemu, u mnie zero smug. Jesli niedokładnie rozsmarujesz filtr, to pojawią sie białe smugi, a zwykle znajduję u siebie nadmiar filtra za skrzydełkami nosa i pod brodą, ale wtegy to po prostu wklepuję rozgrzanymi palcami i jest dobrze. I spokojnie można powtarzać aplikację, jesli ktoś ma ambicje nałożenia tzw. przepisowej ilości filtra,a le to trwa dłużej. Generalnie jestem zadowolona i życzę ci tego samego.

Bardzo dziękuję dziewczyny za spostrzeżenia.
Postaram się zdobyć próbki. Poluję na bardzo lekki filtr na upały. Anthelios AC już przetestowany, teraz kolej na Biodermę. Przede wszystkim ma wyższą ochronę. Szkoda, ze ma tylko 40ml. Co za zdzierstwo.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując