Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-30, 17:28   #25
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To nie jest Dita, za młoda

Poprzedni wątek skończył się na dyskusji o wystających żyłach i buraczanych policzkach, niestety mnie też to spotyka, w zimie jestem najczerwieńsza ze wszystkich znajomych
na zaczerwienienia przez mroz dobry jest krem z ziaji biolipidowy czy jakos tak ja w ziemie jestem ciagle czerwona, policzki broda i nos ale ten krem faktycznie pomaga a kosztuje cos ok 10zl

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Cytryna może i rozjaśni, ale podrażnić może, ale kiedyś robiłam sobie taką maseczkę, że mieszasz że sobą cukier puder, oliwę z oliwek i sok z cytryny, nawilża i lekki peeling robi A ogórkiem już prędzej można sobie pocierać skórę, ale chyba lepiej też jakieś mazidło skonstruować
no przydaloby sie (zal cukru pudru) bo troche dziwnie to bedzie wygladac jak zaczne uzywac jasniejszego podkladu:/ narazie musze jechac na takim przy ktorym to jakos normalnie wyglada, ale sie stesknilam za jasna skora no i tylko te niedobitki opalenizny mnie powstrzymuja heh leci do mnie colorstay 180 wiec i tak ciemny ale zmieszam go z rozswietlaczem revlonu skinlights 01 i bedzie idealny o stopien go rozjasni i akurat wyjdzie cos jak ivory czy buff
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora