Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komentarze: konkurs manicure Konad
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-27, 18:14   #67
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez gusiii Pokaż wiadomość

Karnawał to czas w którym sie bawimy, szalejemy....takze nasze paznokcie powinny byc nieco extrawaganckie
Szpice miło widziane
Niech każdy za siebie decyduje czy podobają mu się szpice a la Dracula, mi się nie podobają na przykład i nawet na karnawałową imprezę nie zafundowałabym sobie takich pazurów .


Zagłosowałam na dwie prace: 13 i 23, to jedyne wzory nawiązujące do tematu konkursu (jak i długość paznokcia), które zwróciły moją uwagę (jak również wycofana praca numer 21)

Znawczynie tematu muszą mi wybaczyć moją ignorancję, co do technicznych niuansów typu przepiłowana płytka, nie znam się na tym, bo nie muszę.

Natomiast.
Estetyka niektórych dłoni pozostawia wiele do życzenia i tu moją uwagę zwróciła (zwłaszcza) praca numer 17... przepraszam, ale co to jest na skórze na palcach? co to się tak błyszczy?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
No nie, coś tu jest nie tak....gdzie informacja że to konkurs na KARNAWAŁOWY manicure!!!!!! To się nie dziwię że osoby głosują na zwykłego frencha a nie na prace zgodne z tematem!!! Apeluje żeby z tym coś zrobić bo bez sensu w tym momencie ten konkurs jest!!!
LargeHadronCheerleader gdzie ty widzisz regulamin teraz bo ja juz go nie umiem znaleźć, daj linka..
Po co tak krzyczysz?
Wystarczy poszukać
I c z tego, że ktoś głosował na frencha? może akurat komuś się on podoba także na karnawałowe szaleństwo?
http://www.wizaz.pl/konkurs/konad2009/

__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2009-02-27 o 18:15
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora