Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komentarze: konkurs manicure Konad
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 06:29   #76
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

LHC a tak swoją drogą to mnie zainteresowałaś...bo gdy przeczyta się regulamin wynika z niego wyraźnie, że:

Prace będą anonimowe, a oceniać będą sami użytkownicy poprzez system do głosowania!

Prawo głosowania będą mieli jedynie zalogowani Użytkownicy.



Co jak dla mnie wyraźnie oznacza, że chodzi o anonimowość w serwisie Wizaż. Gdybym koleżance na gadu gadu napisała, która jest moja praca, a ktoś to podkablował, także zostałabym zdyskwalifikowana..?


Proszę redakcję i organizatora o ustosunkowanie się do kwestii bo uważam, że praca została zdyskwalifikowana NIESŁUSZNIE.





Co nie zmienia faktu, że potwierdziła się teza którą zakadałam, wysyłając to zdjęcie a nie inne.... Polki to pruderyjne betony, zamknięte w klatce przemyśleń typu "Co ludzie powiedzą". Sto lat temu nie chciały nosić spodni, 50 lat temu nie chciały się golić... ale i tabu paznokciowe przełamiemy...


A jeśli już dbamy o zgodność z regulaminem

Cytat:
Prace powinny być wykonane na dłoniach- na paznokciach naturalnych oraz sztucznych (odrzucamy prace wykonane na fantomach)
DŁONIACH. NIE jednej DŁONI

Cytat:
Fresiaku to oliwka. Zauważyłam, że stylistki paznokci często ją stosują robiąc zdjęcia - maskuje brzydkie skórki
Stylistki używają oliwki w celu nawilżenia skórek, które pod wpływem środków dezynfekujących, odtłuszczających i wytrawiających uległy wysuszeniu w czasie półtoragodzinnego zabiegu.
ZAWSZE, niezależnie od tego czy robi się zdjęcie, siku czy kolację.

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2009-02-28 o 06:35
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora