Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład do bradzo jasnej cery - Pomóżcie!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-18, 16:44   #1
gabbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 11

Podkład do bradzo jasnej cery - Pomóżcie!!!!


Witam!
mam problem ze znalezieniem podkladu do mojej bardzo jasnej cery Mam cere mieszana i potrzebuje podkladu lekko matujacego, ale nie bardzo kryjacego, zeby nie tworzyl efektu maski. Problem w tym ze w naszych polskich perfumeraich zawsze dostepnych jest tylko 6 podstawowych odcieni, podczas gdy producent oferuje ich 2 razy tyle!!! czemu tak jest? Jak do tej pory jedyny podklad ktory nie odznacza sie za bardzo na mojej twarzy to Adaptive LAncome w kolorze 010, choc i tak jest odrobine za ciemny. Teraz bardzo chcialam kupic sobie nowy podklad Estee Lauder Ideal Matte, ale najjasniejszy dostepny kolor, czyli 01 Fresco jest dla mnie o wiele za ciemny! Blagam pomozcie mi, moze znacie jakis jasniutki podklad do mieszanej cery, ja juz nie moge czemu jak jestem na wakacjach za granica jest 12 odcieni wiekszosci podkladow i nie mam problemu a u nas zawsze 6 i to ciemnych?? Mam nadzieje ze ktos mi pomoze i z gory dziekuje!!
gabbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując