Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - niebieskooki rudzielec w czerwieni i pomarańczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-30, 18:44   #14
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: niebieskooki rudzielec w czerwieni i pomarańczy

Cytat:
Napisane przez perelka-20
Dkładnie! Coś mocniejszego w kącikach oczu i będzie fajnie A ten kolorek podoba mi się i pasuje Ci
Wiecie co? chyba jednak był bardziej widoczny ten pomarańczowy... znalazłam fotki, które zrobiłam sobie już po zakupach (gdzieś się wcześniej zawieruszyły) i na nich go widać co prawda widać też jak mi się facjatka świeciła i ile miałam syfów, ale nie o to tu teraz chodzi, więc dorzucam zdjęcia
Cytat:
Napisane przez AP_niusia
Masz bardzo ładne oczy, takie głębokie
Podoba mi się ten pomarańczowy cień

Pozdrawiam
Dziękuję to Oriflame - Visions - Lobbyist (zmieszany pomarańczowy z żółtym)
Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns
Ja tak troche z innej beczki normalnie popadam w zachwyt(oczywiscie wszystko ze mna w porzadku) jak widze dziewczyne o rudych wlosach i niebieskich oczach- pozazdroscic nie wiem ale jakos kojarzy mi sie taka uroda z aniolami!No i w zwiazku z tym zapuszczaj wlosy wydaje mi sie ze slicznie wygladala bys w dlugich lokach!!
hoho... anioł? ja? coś mam takie przeczucie, że się nie nadaję
Cytat:
Napisane przez neitka
hmm.. ja tak myślę, że Cmoksia to by w życiu takich loków nie miała.. i Wy też byście tak pomyślały gdybyście ją widziały na żywo.. co do cieniowania - hmm malowała mnie kilka razy - zna sie na tym babeczka.. ja myślę, że na tych zdjęciach po prostu nie wszystko widać
dzięki za obronę, ale to faktycznie było kiepsko roztarte i ja później strasznie nad tym ubolewałam jak tylko spoglądałam w jakieś lusterko w sklepie
a co do loków... wydaje mi się, że pisałam już gdzieś na forum, że od lat marzą mi się długie czarne loki i nawet miałam zamiar zapuścić włosy, przefarbować nie na rudy, a wyjątkowo na czarny i przejść się na trwałą ale zrezygnowałam na rzecz swojej aktualnej fryzury, z której osobiście jestem bardzo zadowolona i to bynajmniej nie dlatego, że wszyscy mówią, że w niej ładnie wyglądam i że jest fajna, ale dlatego, że każdy po tym chwaleniu dodaje "ale ja bym sobie takiej nie zrobiła" - lubię oryginalność a czarne loki może mieć każdy bez takiego gadania rude z resztą też. no i... tak jak pisze Neitka, mało prawdopodobne żebym je miała, bo uznałam, że chce miec fryzure, która nieco podkreśli mój "styl"
__________________

Edytowane przez cmoksia
Czas edycji: 2006-08-15 o 14:25
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując