Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-28, 09:57   #14
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mam cerę normalną, skłonną do przesuszeń i zanieczyszczeń.

Praktycznie zawsze pod minerały kładę krem Humektan. Super się wchłania i wyraźnie wygładza skórę. Czasem dodam do niego odrobinę kwasu hialuronowego dla jeszcze większej gładkości, ale jak akurat go nie posiadam (tak jak teraz) to tragedii też nie ma. Na to (od pewnego czasu codziennie) kładę primer Start To Finish Kaolin z EDM, który zapewnia jeszcze większy poślizg i porządnie matowi moją cerę nie wysuszając przy tym. Na to kładę podkład mineralny na sucho przy pomocy flat topa, spryskuję twarz hydrolatem lub tonikiem nawilżającym i na koniec daję odrobinę krzemionki. Zapewnia ona dodatkowe wygładzenie buzi i utrwalenie makijażu.

Nie trzymam się jednak tych zasad sztywno i (zwłaszcza ostatnio) testuję inne primery. Zamierzam ponadto wrócić do filtrowania buzi, więc sposób przygotowywania mojej cery też się pewnie niedługo zmieni.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując