Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-04, 08:49   #611
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje,

znalazlam stronke :

http://constanta-cosmetic.de/company.htm


Wynika z niej ze sprzedaja te kosmetyki tylko w niemczech i w azji , firma jest niemiecka. Mam troche obawy bo sklady owszem sa powalajace ale czy na pewno to jest to co w butelce skoro jest to wyraznie linia na azje, czy jakosc nie jest jakas nizsza ? Cenowo nie sa jakies super drogie odzywka do wlosow 5 e , zel 6 e. Zel to zel-balsam ujedrniajacy do ciala.

pozdrawiam
Jeżeli masz właśnie taki skład na swoich opakowaniach, to myślę, że raczej nie ma się czym martwić. Choć wiadomo, teorie spiskowe są różne (większość z nas słyszała o niższej jakości niemieckich proszków, które są eksportowane na Polskę i to się faktycznie sprawdza...) Ja zawsze uważam, że "skład prawdę Ci powie"...szkoda tylko, że nigdy nie podają procentowej zawartości składników. Zastanawia mnie tylko, że w tym żelu do ciała nie ma na przykład wody...tak jak teraz, to wygląda na silnie skoncentrowany.
Uważam, że ceny Twoich kosmetyków są dość adekwatne co do składu (choć troszkę niskie), więc nie powinnaś się zbytnio tym przejmować tylko sprawdzić, czyli poużywać Życzę miłego testowania
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora