Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PROBLEM Z CHOLESTEROLEM! ratunku!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-11, 09:59   #14
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: PROBLEM Z CHOLESTEROLEM! ratunku!

alufa można być szczupłym, nawet bardzo, ja mam 166 i ważę 50 kg chciałabym przytyć bo nie lubię jak mi babki w sklepach mówią że mniejszych rozmiarów nie ma, a ja noszę 36, a czasem jak są różne firmy to nawet 34 by mogło być jak tu przytyć jeśli trzeba sie ograniczać??

a stres wiem jak wykańcza..kiedyś ucząc się do kolokwium schudłam 5 kilo w 5 dni..mój chłopak jak do mnie przyjechał to nie mógł mnie poznać..może mam to po tacie ten cholesterol, bo rodzina z jego strony to taka "zbudowana" jest, on ma duży cholesterol ale on to je tłusto..w sumie ja też, ale teraz się staram ograniczać..
sajszi problem w tym że ja nie lubię ryb tylko takie któe są w puszcze i w pomidorach, ew. śledzie..innych nie znoszę..ale błonnik staram się jeść w otrębach, ziarnach zbóż, warzywach, owocach..acha..sajszi
błonnik w dużych ilościach nie powoduje zaparć tylko biegunki! bo sporo o tym czytałam, a na moich otrębach pisze że pomaga przy zaparciach, dla osób na to cierpiących są wskazane...Ale wiem że jak nie zmniejszę stresu to guzik z tego wszytskiego mi przyjdzie..jak uda mi isę trochę kasy odłożyć, to moze wybiorę się do dietetyka by mi coś doradził..może uda mi się przytyć i znieść ten cholesterol?? czy za dużo wymagam? przydały by mi się jakieś potrawy chude, które można przyrządzić, bo czasem nie wiem co jeść czasami..niedługo się w królika zmienię, tyle jem sałaty

A CO DO MARGARYNY : nightgirl i każdy kto ma z cholesterolem problem..przeczytałam o margarynie BEZ CHOLESTEROLU !!
nazywa się FINEA FAMILIJNA i jak pisze producent, zawiera TYLKO 200 kalorii w 100g produktu, ma wit A, D3 i E, a ponadto nie ma cholesterolu!!
a co najważniejsze, KOSZTUJE TYLKO 1,76!! warto wypróbować, jak pojadę niedługo do jakiegoś hipermarketu to poszukam , bo u mnie na osiedlu wątpię czy będzie, ale poszukam..pozdróeczki dla wszytkich "cholesterolków"

Edytowane przez malutka 166
Czas edycji: 2007-05-11 o 10:09 Powód: dopisek
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując