Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-29, 06:57   #31
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Gajuś a bo jak tak przytłacza mnie to wstawanie o 5.30, potem praca, monotonia, i znowu trzeba spać i znowu rano wstać czego nie nawidzę.
Jakaś deprecha :/
Vibesko mam dokładnie to samo i wstaję o tej samej porze I pomyśl, że potem jeszcze na zajęcia chodzę... Nie wiem, jak przetrzymam to zimę i jesień, już jestem przemęczona, a to dopiero początek.

Jedyny plus, to że jak nie mam zajęć, to po 15 jeszcze mogę coś fajnego zrobić.. O ile mi się nie chce i mam siłę.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Vibesko droga, jest jeszcze nowe hasło przewodnie - "Piewr zużyj, potem będziesz miała frajdę z kupowania " Dopiszesz?
Koniecznie, to hasło jest super

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Posmarowałam się tym masłem i od razu mi lepiej Fajnie pachnie, w końcu mam odżywioną i natłuszczoną skórę, mam nadzieję, że przy regularnym stosowaniu znikną moje problemy z przesuszeniem
Masła Eveline to zdecydowanie mój jesienno-zimowy niezbędnik.
Dobrze, że kupiłaś masełko Ja teraz zużywam miodek, ale potem otworzę masełko z makadamią Na pewno kupię też ponownie sezamowe, podobał mi sie jego zapach!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item469388652_...wosc_odss.html
ja muszę ale dzielnie wstrzymam się parę dni

A kto mi linka podesłał, no kto? MagJa
MagJa na wątek nie zagląda, ale kusicielstwo widzę dalej uskutecznia

Ja bardziej jestem ciekawa nowego tuszu L'Oreala, chociaż tym też bym nei pogardziła Z tym że na KWC ktoś napisał, że efekt jest jak kolejna wersja Masterpiece, więc sama nie wiem, czy jestem zainteresowana
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora