Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziennik zapuszczania włosów - czyli przed i po-galeria zdjęć (nie komentujemy zdjęć)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-30, 16:14   #14
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dziennik zapuszczania włosów - czyli przed i po

Przyłączam się do wątku . Jak widzę Wasze włoski to aż mnie normalnie skręca z zazdrości! Ja zapuszczam włosy od hhmm...4 lat (od długości za ramiona) i teraz mam włosy sięgające trochę nad zapięcie stanika. Niestety, to dlatego, że przez ponad rok samodzielnie je rozjaśniałam jakimś naprawdę mocnym dziadostwem i codziennie prostowałam za pomocą prostownicy...

teraz już ich tak mocno nie rozjaśniam, 2 lata temu odstawiłam prostownicę, a od jakiegoś czasu także suszarkę. Włoski zaczęły mi się nagle kręcić (wcześniej były falujące). Czasami mam ochotę je mocno podciąć, bo mam już dosyć tego całego zapuszczania, ale jak w maju fryzjerka je podcięła o jakieś 7cm, mój TŻ mi zrobił awanturę, że jestem niekonsekwentna , więc teraz grzecznie zapuszczam.

pierwsze zdjęcie pochodzi z grudnia 06, ale później jeszcze pzez pół roku tak strasznie niszczyłam włosy, że w czerwcu miałam zwykłe siano. dwa następne są aktualne (przepraszam za kiepską jakość). marzę, jak wiele z Was, o włosach do pasa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0063.jpg (42,1 KB, 1622 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 194938[1]a.jpg (52,0 KB, 1584 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 195032[1].jpg (38,9 KB, 1664 załadowań)
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując