Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 22:23   #24
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Ależ jesteś sympatyczna! Nadajesz się do wszelkiej pracy w TV czy radiu - bardzo szybko się rozkręciłaś i naprawdę super było Cię słuchać Przejrzyście i zrozumiale tłumaczysz, pokazałaś masę tricków i pomysłów Wydaje mi się, że powinnaś jednak usunąć takie delikatne włoski pod brwiami - nie zmienią kształtu brwi ani ich optycznie nie zmniejszą, a będą wyglądały bardziej estetycznie I nie podoba mi się jedno - wydaje mi się, że jednak nałożyłaś troszkę za dużo brązerów, róży, rozświetlaczy... Przez co na policzkach miałaś czerwone plamy, nie zaś ładnie podkreślone kości policzkowe. Wiem, że to makijaż wieczorowy, ale chyba troszkę przesadziłaś Ale ogólne wrażenia baaaaardzo pozytywne, często się uśmiechałam patrząc na Ciebie chyba muszę rozejrzeć się za tymi cieniami w kremie Inglota skoro są takie dobre Ja chcę więcej Twoich stepów


Edit: Aaaaa zapomniałam skomentować makijaż Oczywiście piękny, faktycznie egzotyczny Oczy bardzo ładne, usta pasują do całości
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując