Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-21, 20:34   #423
eweling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa/Bialystok
Wiadomości: 18
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

czesc,

dostało mi sie za laser ze glupoty gadam;p, ale do bledu sie przeznalam od razu bo jak powiedzialam nie doswiadczeniem z laserem tu na tym forum chcialam sie dzielic- na pewno sa tysiace watkow na temat depilacji laserowej, a to akurat czego innego dotyczy ...

przeczytalam nowe posty i chce sie odniesc do wosku, bo zostal bardzo zachwalony a ja mam inne doswiadczenia ...
i nie chce go odradzac! tyle ze po raz kolejny powiem kazda z nas jest inna i kazdej co innego w wiekszym czy mniejszym stopniu pomaga/pomoze

(generalnie nie mam za ciemnych wloskow, jestem blondynka, choc tez na calym ciele maly meszek, i duze owlosienie na nogach i rekach:/, i tych wlosow na rekach nie ruszalam bojac sie by i tu sobie biedy nie narobic, ale 3tyg temu cos mnie naszlo, a wlasciwie sugestia kosmetyczki- nie nalezalo jej sluchac:/, i wlasnie usunelam wloski na rekach za pomoca wosku,
pierwszy raz w zyciu, i pojawily sie wrosty, tak jak na nogach i calym ciele, wiec powtorze raz jeszze - ze to chyba genetyka- , bo o ile na nogach mozna zwalac wine na uzywanie depilatora, to tu niczym tych wloskow nie ruszlam wczesniej, nigdy, i choc bylo ich duzo bylo ok, teraz pierwsza depilacja w zyciu, i wrosty, pare oczywiccie podlubalam i mam juz i blizny na rekach.
wiec tak to zadzialal wosk.



wystarczy mi masakra na nogach, rece nich juz zostana owlosione ale chociaz bez kropek i blizn, juz ich ruszac nie zamierzam:/



No-Scar Perła Inków

nigdy wczesniej nie slyszalam o tym kremie, wiec moze warto sprobowac i dzielic sie rezultatami, tyle ze 50ml kostzuje plus/minus 50zl wiec by smarowac tym nogi ... to tez trzeba byc bogaczem, bo generalnie to krem w pojemniczku i do uzytku na twarz, czy jakies wieksze blziny, no ale moze warto sie zastanowic ...

choc moja wiara juz jest bardzo slaba, czasem lekko ozywa i sie na nawo napalam czym by tym nogom pomoc, ale to juz tyle lat, i jak mowie jedynie niegolenie sprzyja ich poprawie;(.

milego weekendu!
eweling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując