Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-24, 10:33   #438
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez MagdaM Pokaż wiadomość
miejsca po wyciskaniu nie sa tak trudne do usunięcia jak krosty i blizny po zapaleniach mieszków włosowych.
(...)
i jeszcze a propos opalania, a właściwie samoopalaczy czy balsamów stopniowo tworzących opaleniznę. U mnie po nałożeniu takich specyfików uwidaczniaja sie te przebarwienia, gdyż tak jest inny naskórek bardziej zrogowaciały i w tych mniejscach (podobnie jak na kolanach czy łokciach) kosmetyk lepiej osiada.
Racja MAgdoM, sporo w Twoich postach, fajnych wskazówek i teraz jak to przemyślałam, to owszem, masz racje, z tym opalaniem, ale jak sie nie spróbuje to sie nie zobaczy. W tamtym roku wszystko było w porzadku po chusteczkach samoopalajacych, zobacze jak w tym, gdy blizn przybyło.

Co do samych blizn piszesz, że przebarwienia od wycisku włoska szybko znikaja, no ja mam od 2och lat, niezmiennie. Zapalenia mieszków włosowych nie miałam nigdy. U mnie wszystko to plamy, po wyjściu włosa, więc to różnie bywa, niektórym Wizażankom, po 2 latach zeszły właśnie blizny po zapalne.. no to dlaczego nie mi

Właśnie świetnie to ujęłaś :
Cytat:
Napisane przez MagdaM Pokaż wiadomość
każdy organizm jest inny, napewno, i kazdy szkuka rozwiązań dla siebie, bo natet to co jest sukcesem dla jednej z nas może okazac sie porażką dla innej....
Na to musimy zwracać uwagę, czerpiąc porady stąd, ale próbować warto, byle z głową (przeraża mnie to co czytam w równoległym wątku, o bliznach po depilacji, w którym parzą sobie nogi pastami na odciski, czytałyście?)

PS/ a co do buszu na nogach depilator tak mi przetrzewił nogi, że obecnie mimo, że depilowałam ostatnio 3tyg temu jak nie dłuzej, mam na łydkach ciemne grube tak około pół cm włoski, ale rozmieszczone to tu to tam - to wynik używania depilatora u mnie, gdyby nie plamy, taki wynik byłby idealny. Nie wiem teraz kiedy ogolę pierwszy raz włoski, chyba jak bedzie potrzeba wyjścia gdzieś, w czymś króciutkim - co się nie zanosi, ale golić muszę zacząć, żeby reszta jak już wyjdzie spod skóry, mogła zgęstnieć. Skórze często dawałam odpoczywać i nadal daję, mój TŻ, to nawet często nie wyczuwał pod łapką odrostów i mówił "nie trać czasu na depilacje jest gładko", więc może dlatego można sądzić, że nie jest u mnie tak najgorzej
Temu komu ma sie podobać, to się podoba
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując