Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Roll-cit" kolagenowy cud?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-25, 13:36   #13
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: "Roll-cit" kolagenowy cud?

Cytat:
Napisane przez chuda89 Pokaż wiadomość
Przeczytałam teraz opinie z tego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=18784 i widzę ze jest krytykowany przez "specjalistów"

Gonia tak sobie myśle że po takim zabiegu dobry był by jakiś kremik z kolagenem, lub "czysty" kolagen (ten z ryb który pojawił się na rynku) ale jeśli silnie podrażnia skórę to jakiś alantal chyba lepiej by się sprawdził.

Ja rozmyslam nad zakupem tego 1mm lub 1,5mm bo mniej więcej na tyle szacuje głebokość moich blizn, kurde nie wiem czy warto w to inwestowac nie chce zrobić sobie krzywdy

Gonia o ile sie nie myle ty jakoś niedawno miałaś peeling TCA ? i też nie jesteś zbytnio zadowolona

Czy naprawde nie ma nic sprawdzonego i skutecznego na blizny

hmmm..... myślałam o nie tak drastycznym nakłuwaniu, bo o max 0,5 mm... ale faktycznie , czy to w ogóle coś da? czy to oby nie nastepne pieniążki wyrzucone w błoto?

Co do TCA - to był dla mnie koszmar, który trwa do dzisiaj, bo walczę z przebarwieniami pozapalnymi.... nigdy więcej !!!

Myśle o mikrodermabrazji diamentowej z ultradźwiekami ale też nie wszyscy są z niej zadowoleni.... już sama nie wiem co robić

myślałam o Fraxelu , o którym rozpisują się na Kafeterii, ale niesteyy myśle, że te pozytywne opinie wypisują sami lekarze, żeby zdobyć klientów.
Rozmawiałam z dziewczyną z pracy, która miałam 4 Fraxele (każdy po 1500 zł) i nie ma żadnych efektów !!!
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-01-25 o 13:39
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując