Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 09:05   #4623
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Miałam dużo wypowiedzi do zacytowania z dwóch dni i wszystko mi się skasowało Nie mam już siły wracać, zaznaczać i odpowiadać kolejny raz, ale jestem zła

Byłam wczoraj na chwilę w Zarze odebrać paczki i udało mi się dorwać spódnicę, którą myślałam że jest nie do dostania, była jedna jedyna M, trochę na mnie za luźna ale jest zbyt piękna żeby oddać
Kupiłam też sukienkę co ostatnio upolowała Apali ale nie wiem czy ją zostawię jeszcze bo za dokładnie jej nie mierzyłam a nie wiem czy ona nie jest raczej na wysokie dziewczyny, były 3 te sukienki ale pozostałe dwie były zaciągnięte niestety, wiem że Martita szukała także jakbym miała oddać to dam Ci znać gdybyś chciała, muszę jeszcze i tak tą swoją dokładnie obejrzeć czy przypadkiem nie jest pozaciągana czy coś bo na szybko brałam

A te bluzki:
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...2p1772716.html
są chyba źle uszyte, zamówiłam 3 szt żeby wybrać jedną dobrą i każda jedna ciągnęła się w ramionach a mam takie białą i koralową i są super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spódnica złote guziki.jpg (61,0 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez martitkaa
Czas edycji: 2014-07-22 o 09:06
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora