Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 09:22   #4631
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez tishka Pokaż wiadomość
Mari w naszych US alarm bombowy, Ty nie mialas czasem ostatnio z nimi zatarczkow?

Na wątku Massimowym napisali, że SCC zamknięta z powodu podejrzenia podłożenia ładunku wybuchowego

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Na pewno była z jakiegoś zwrotu, kiedyś trafiłam na taką białą XS ale była strasznie zeszmacona, bez guzików i w stanie masakrycznym, tą czarną mam bez wad., jak mi się jeszcze kiedyś jakimś cudem trafi to będę pamiętać o Tobie
Ale Ci się udało Gratuluję, jest piękna

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Hahah no może jesteś jakąś moją zaginioną rodziną ;p

Tisheczka, no nie mam 30(jeszcze) i uważam, że jak się ma co pokazać to można nosić, a ja akurat nogi mam niezłe. Kiedy będę nosić krótkie kiecki- po 50? Zresztą zawsze się TŻ-ta pytam kontrolnie, czy nie za krótka i czy mi zadka nie widać. A do zadka zwykle jeszcze baaaaaaaaardzo daleko, bo mam manię cellulitu, więc i górnego kawałka uda nie lubię pokazywać.

Tylko w tej menelskiej przy pochyleniu TŻ mówił, że widać zadek, ale zsunęłam niżej, no i przede wszystkim- w spódniczkach się nie pochyla Koleżanka pracująca w sklepie opowiadała ostatnio o klientce w krótkiej kiecce, która tak się pochylała przy wieszakach, że cały sklep się naoglądał na cały rok ;p
Ja ostatnio takie widoki mam na placu zabaw Niektóre kobiety chyba wyobraźni nie mają
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora