Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 23:38   #4837
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
na ebay
ilona koszmarnie duzy masz ten telewizor w podpisie
no tak.... oj koniecznie musze ograniczyć picie. jeszcze do tego żelki wszystkie dziecku zjadłam. Na szczęście chrześniak zostawił, to co mają się zestarzeć? ide się myć szumiąco.... tzn; idę z szumem, ale myć się normalnie. aaaa do tego zaczęłam znów popalać....
jutro przejrzę jeszcze raz ebaja na spokojnie ( bo juz na spotkanie wizażowe się ze swoją skrzyneczką po winie szykowałam z proszkami. a jak mi jeszcze ją ładnie "teżetuś" pomalował, się przejął bidny), bo dziadki kase zostawili wnusi, to i ja na dzień dziecka skorzystam.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
hehe, pewnie tak

Złudne jest to "zaraz się obudzi", czekałam i czekałam, w końcu zaczęłam myć podłogi i co? Obudziła się a w około mokro
no to teraz masz jasne: po co myć???? tak by se dziecina pospala to musiałaś szmatą szurać i obudzic!

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
tak mi się spodobał Curvylicious, m.in. ten oczo***** Rio

lubię uwielbiam ten kolor, ale na alu pisza, że jest mocno czerwony, a ja ost, wszystkie czerwone mam, aaa i że wypadają dzbany na większe więc rozmiar niżej buły. ale nie wiem

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-05-30 o 23:39
atoja jest offline Zgłoś do moderatora