Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nadal wymienię-przyjmę inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-20, 10:06   #27
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Aniu, podoba mi się dużo

Clinique - Repairwear pod oczy; opakowanie pełnowymiarowe (słoiczek 15 ml); nowy, świeży, nie otwierany (kartonik zaklejony)

Farouk Biosilk - Silk Therapy Shampoo pH 5,5; jedwabisty szampon regeneracyjny do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie zniszczonych i poddawanych często zabiegom chemicznym; butelka o pojemności 300 ml; rozpieczętowana w lipcu 2007; zużycie ok. 40%

Avene - Eluage Creme; tubka o pojemności 5 ml; nowa, nieużywana, w kartoniku
Avene - Ystheal + Emulsion; tubka o pojemności 5 ml; nowa, nieużywana, w kartoniku

LRP - krem do rąk Lipikar Xerand; 75 ml (pełnowymiarowy); nowy, nieużywany, fabrycznie zapieczętowany

i jeszcze te próbaski proponowane poza wątkiem
dusiu ,
a masz może pomysł na jakies konkretne warunki wymiany (tzn. "co za co"?)
w przypadku cienia Nouba przed podjęciem decyzji o ewentualnej wymianie musiałabym na pewno ten cień przetestować (nie szukam cieni o dużym połysku, poza tym niegdy nie miałam cieni tej marki, więc nie wiem jaka jest konstystencja, trwałość, itp)
no i niestety - to testowanie będę mogła przeprowadzic dopiero pojutrze, ponieważ do Douglas'a (a chyba tylko u nich ta marka jest dostępna) jest mi w tygodniu "nie po drodze"
również Innocenta musiałabym sobie przypomnieć; jeszcze niedawno sama się go pozbywałam, ale aktualnie "ma fazę" na słodziaki, więc może teraz bysmy się bardziej polubili
Czy - w przypadku zapachów - byłaby szansa na dodatkowe fotkie, takie, na których flakoniki są "zorientowane poziomo"?
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując