Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Alcantara - farba czy warto?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 19:28   #54
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Alcantara - farba czy warto?


black_sun, ten odcień 9/1 bardzo mi się podoba, ale skoro miałaś z nim takie problemy to może znaczy, ze jest słabo kryjący, a ten nr 9 ma jednak silniejszy barwnik. Tylko, że na zdjęciu, które dostałam od sprzedawcy z Allegro nr 9 wydaje się być trochę złotawy. I teraz się tak zastanawiam, co by się stało (tzn. jaki efekt kolorystyczny byłby) gdybym położyła farbę nr9 z neutralizatorem M/1 szarym – czy byłby podobny do tego 9/1, tzn. popielaty?
I mam jeszcze takie pytanie do Ciebie, skoro już używasz Alcantary od jakiegoś czasu, to czy masz jakieś problemy potem z pokryciem odrostów, tzn. czy musisz je najpierw dekoloryzować czy farba od razu zabarwia je na właściwy kolor?
witaj ja tam małą pomyłkę niestety strzeliłam, bo nie 9/1 a 9/0 używałam, który był właśnie mało kryjącym odcieniem i nie pokrył mi jaśniejszych pasm a i naturalne źle rozjaśnił.. co do numeru 9 to dopiero raz używałam ale bardzo byłam zadowolona bo odrosty ładnie złapał, żadnej dekoloryzacji. jutro będę chyba farbowała następny raz więc może wtedy będę mogła podpisać się pod zachwytami jeszcze bardziej [mam taką nadzieję..]
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując