Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Buff'd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-25, 12:38   #417
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ok, czas na wrażenia odn. formuły Light.
Na gołą skórę spryskaną wcześniej hydrolatem naniosłam flat topem setting powder sericite . Następnie pod oczy płaskim pędzlem EDM cornsilk original (ciut za jasny pod oczy jako korektor). Następnie pędzlem kabuki wtarłam lekko okrężnymi ruchami podkład bisque light. Całość spryskałam hydrolatem i po ok. minucie naniosłam ponownie flat topem setting powder sericite. Jest ładny mat, bez przesady twarz wygląda świetnie, nic nie widać. Koloryt wyrównany, wszystko (no, oprócz cornsilk original jako korektor pod oczy) idealnie stopiło się ze sobą i z kolorem mojej szyi.
Zobaczymy co będzie za kilka godzin. Na razie efekt jest najlepszy, przerósł chyba nawet moje ukochane Meow i Lumiere.
W tygodniu wypróbuję aplikację na krem i żel hialuronowy.
No to chyba będę musiała spróbować Twojego sposobu. Ale mam formułę Original i nie mam serecite, ale może ryżowy z EDM wystarczy. Po pierwszych nieudanych próbach jakoś zrezygnowałam z Buff'd
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując