Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coś co doprowadzi moją cerę do porządku - odżywi i zregeneruje !!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-10, 18:07   #24
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Re: Coś co doprowadzi moją cerę do porządku - odżywi i zregeneruje !!!!

Smoczyca napisała:
>Ja piję strasznie dużo - po części dlatego że jestem nauczycielem i musze nawilżać gardło
Ooo ja też jestem nauczycielką i też ciągle piję różne herbatki ale i tak mam wciąż przesuszone gardło i nie umiem sobie poradzić . Teraz przerodziło to się w chroniczne zapalenie gardła. Jakie herbatki pijesz, co nawilża gardło i co to za preparat?
>Plus coś nawilżającego/uszczelniającego - wit A + E/tran/wiesiołek.
Byłabym Ci Smoczyco wdzięczna za pomoc
ja też mam od kaloryferów strasznie przesuszoną cere i od kwasów i od samoopalacza.Różnych rzeczy próbowałam.Nie pomogły LRP Hydraphase, Aveny Hydrance Optimale, Balneum intensiv. Teraz testuję nanobase ale nie krem tylko Odżywke do cery suchej, jest b. tłusta więc tylko na noc, ale trochę się porawia cera. Nie czuję takiego ściągnięcia.
I porów nie zatyka.
Szukam dalej i na półce mam jeszcze Physiogel. Na wizazu znalazłam takie jeszcze kremy do suchej skóry(zapisałam i po kolei zamierzam wypróbować):Avene Creme pour peaux intolerances i maseczka nawilżająca; LPR Toleriane; Sudocrem; Ducray- A-Derma; Bioderma Sensibo D.S. Nanobase krem nawilżający. Te pozycje miały najwyższe oceny wizazanek.
powodzenia w walce z suchą cerą! nie jestes sama
__________________
Jennefer
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując