Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coś co doprowadzi moją cerę do porządku - odżywi i zregeneruje !!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-10, 20:20   #26
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Coś co doprowadzi moją cerę do porządku - odżywi i zregeneruje !!!!

Villemo. napisał(a):
> Dziękuję Wam wszystkim za podpowiedzi trochę mnie podniósł na duchu fakt, że nie tylko ja mam taki problem ( choć jak patrzę na twarze koleżankek z pracy to aż mi się nie chce w to wierzyć....wszystkie jakieś mają takie ładne cery )

Mnie się wydaje, że wszyscy w koło mają lepszą cere ode mnie

> Mam jeszcze dwa pytana dla ścisłości:
> 1.Już wiem że biodermine może wysyszyć ale czy jeśli będę go nakładać razem z innym ( tłustszym ) kremem będzię tak samo??? muszę coś zrobić z zanieczyszczoną cera...np. teraz wyglądam jak pobojowisko - mam na twarzy jakieś grudki i zaczerwienienia -

Ja mam taki sam problem plus zasskórniki - koszmarrrrrrrnie zanieczyszczona i na razie nic jej nie rusz

I dlatego u mnie ten Diacneal - może coś pomoże


> 2.Czy podkład tez teraz powinnam kupić dla cery suchej? czy to już nie będzie przesada?czy nie zaczne się z kolei swiecić jak choinka ?? Jakich Wy teraz zimą używacie podkładów?

Ja na zimę kupiłam Double Agent HR - nawet tak bardzo ne przesusza (na razie ) tylko bardzo podkreśla "łuszczenia", ale przy nim mogę pominąć etap pudru i przynajmniej jedna warstwa mniej na twarzy
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując