Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-27, 15:09   #124
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

To jeszcze ja polecę Ci mleczko jedwabne z biochemii urody. U mnie sprawdza się jako środek 2w1 - produkt do stylizacji oraz do pielęgnacji. Na wysuszone włosy nakładam kroplę wielkości pięciogroszówki i delikatnie wygładzam włosy po wierzchu. Tak ok. 5cm od czubka aż do końcówek, które powijam ręką pod spód. Mam bardzo delikatne włosy. Mleczko nie obciąża ich nic a nic. Wygładza powierzchnię włosa, modeluje mi fryzurę i sprawia, że włosy wydają się grubsze. Przy okazji przez cały czas je odżywia. Mój młodszy synek ma loki i u niego mleczko też świetnie się sprawdza, zapobiegając puszeniu. Tworzą mu się piękne spiralki, a delikatne dziecinne włosy nie są obciążone. Trzeba nakładać dokładnie wyważoną ilość. Tu już musisz sobie wycyrklować. Kosztuje niewiele i jest bardzo wydajne. Dodam, że dzięki niemu nie stosuję już żadnych innych środków do stylizacji. Tak, że polecam Ci bardzo bardzo

Swoją drogą za nieustanną darmową reklamę mogli by czasem dorzucić jakiś gratis. A tu figa
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując