Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 10:26   #1130
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a mnie się to przyda jeszcze do czegos innego - mam w końcu percyzyjną i szczegółowa instrukcję aplikacji pudru perłowego którego od miesięcy nie moge rozgryźć
kusi mnie jeszcze zitzap dla TZ na plecki tak zachwalałaś jakby to było panaceum na wszelkie problemy skórne
Wiesz jak to działa?! Poprostu geniusz! Sama się zdziwiłam i wzięłam 3 następne, a teraz żałuję, że nie wzięłam większego zamówienia z tym puderkiem, bo jestem właśnie w tym przedokresowym czasie, którego nienawidzę, a połączenie: kocankowy olej, puderek NTTB i ZZ wszystko mi w zalążku likwiduje. Tylko puderku nie aplikowałam pędzlem, tylko wysypywałam na rękę, rozcierałam w dłoniach i delikatnie wklepywałam w twarz.
No nic na razie mam próbkę więc zakupy poczekają do końca odwyku :p A poza tym sam ZZ też sobie ze wszystkim radził i wcale nie wiem czy NTTB jest mi tak naprawdę potrzebny. Dostałam próbkę to musiałam wypróbować
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując