Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-12, 14:51   #1136
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przyszłam z pieśnią pochwalną na cześć mojego nowego zakupu- Soft Focus Golden... Zamówiłam go bez przekonania, bo coś do zestawu próbek musiałam dobrać i wrzuciłam akurat ten. Nie spodziewałam sie, że rzuci mnie na kolana, a tak się właśnie stało
Kolor lekko żóltawy, ale na twarzy u mnie niewidoczny oczywiście. Za to cud, jaki zrobił z moją cerą, nie do opisania. Pierwsza myśl po zerknięciu w lusterku "OMG- gdzie moje pory??"
Nie tylko w jakiś cudowny sposób mi je ukrył, ale twarz nabrała takiego fotoszopowego rozmycia.. Lekko zmatowił, wygładził, sam pozostając kompletnie niewidoczny.
Nie mam kasy na pełne opakowanie Nie mam kasy Oszczędzać mialam przecież....Muszę poszukać w pamięci jakiejś okazji, żeby zrobić sobie prezent bez wyrzutów sumienia

Całkiem zachwycona jestem również rozświetlaczami Belize Glow oraz Candle Glow. Tylko, że nie chcą mi wyjść na fotkach. W ogóle nie widać, jakie są piękne.
no nie, następne kuszenie...

Ja z rozświetlaczy mam ich Monte Carlo i też go lubię. Zamówiłam nawet pełne opakowanie, które starczy mi na baaaardzo długo. Jakby któraś chciała wypróbować, to chętnie zrobię odsypkę
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując