Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremik cud,z witamina C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-13, 08:50   #1
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Wink

Kremik cud,z witamina C


Mam 31 lat,cere tlusta,ale czesto wysuszona.
Moja cera jest problemowa w pielegnacji.Z jednej strony trzeba walczyc juz z mijajacym czasem,a z drugiej jeszcze czasami walka z krostkami.Walka nielatwa.
Dostalam od ukochanego serie z The Body Shop z witamina c i oszalalam ze szczescia.
To co zrobil z moja cera ,nie zrobil jeszcze zaden inny krem.
On zawiera 10% witaminy c ,witamine e ,silikony.
Szybko wsiaka w skore,jest jedwabisty w dotyku,to pewnie zasluga silikonow.
Mialam na buzi kilka plamek trudnych do wywabienia,nie pomogly nawet kwasy (neostrata i inne).A ten krem po okolo 10 dniach rozjasnil je prawie do zera.Teraz,zeby zobaczyc,ze cos mialam na twarzy trzeba sie wpatrywac z odleglosci 2-3 cm.Buzia rozjasniona,gladka.
Na dodatek wogole mi sie nie pojawiaja krostki i zaskorniki od kiedy zaczelam uzywac tego kremu.I w to juz nie moge uwierzyc.Wczesniej uzywalam brevoxyl i skinoren i bylam nawet zadowolona.Ale to takie bledne kolo,bo jak walcze z krostkami,to skora jest wysuszona,a jak walcze ze zmarszczkami,to zaniedbuje te pierwsze.
A ten krem sie rozprawil i z jednym i z drugim
Rozprasowal zmarszczki nosowe,tak o 40%,na dzien dzisiejszy,a dla mnie to i tak duzo.

Dodac musze,ze z tej serii super jest tylko ten krem na noc i kapsulki z czysta wit C(na 28dni),a reszte produktow tzn tonik,krem na dzien z kiepskimi filtrami i znikoma iloscia wit c mozna sobie darowac,a krem pod oczy tez kiepski.

Uzywalam wczesniej juvit w kroplach i takich efektow nie bylo.A po tym kremie juz po pierwszej aplikacji buzia jest ladna i jedrna.
Mam tez krem z Roc z retinolem i vit c,tez fajny,ale jak juz powiedzialam,wszytkie inne umywaja sie przy tym.polecam.
Jak ktos ma mozliwosc kupic, to nie ma nawet sie nad czym zastanawiac.
Recze swoja glowa,ze bedziecie zadowolone.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując