Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-17, 11:32   #23
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: essence

A ja muszę pochwalić takie specjalne płatki do reperacji paznokci. Złamał mi się paskudnie paznokieć u najmniejszego palca. Tak paskudnie, że obciąć by się go nie dało nijak A że za 2 dni miałam wyjeżdżać na wakacje, nad wodę i pewnie nie dałoby rady w kółko obklejać palec plastrem i pilnować, żeby niczym nie zaczepić, to się skusiłam na ten wynalazek. Kupiłam te płatki za jakieś 8-9zł (20sztuk w różnych rozmiarach) i gdyby nie to, że po powrocie z wakacji wzięłam się za pranie, pewnie dalej bym spokojnie czekała aż pazurek osiągnie normalny rozmiar. No ale podczas prania oderwał się bardziej i go obcięłam - tyle że przez ten czas zdążył na tyle odrosnąć, że dało się go obciąć - na krótko, bo na krótko, ale dało. A same płatki trzymają się bardzo dobrze Wytrzymywały codzienne moczenie się w basenach po parę godzin. Dosłownie zmieniałam je dopiero po 3-4 dniach!! Co do formy to jest to taka prześwitująca folia z klejem, w różnych rozmiarach. Nakleja się ją na paznokieć i koniec przycina i przypiłowuje pilniczkiem. Ja dawałam na to odżywkę i jeszcze potem lakier do paznokci i wszystko ładnie się trzymało. A żeby zobaczyć, że to sklejany paznokieć, trzeba się było naprawdę dobrze przyjrzeć, bo na pierwszy rzut oka nic nie było widać Także polecam jak najbardziej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora