Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-24, 17:17   #1946
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
No więc dołączam się do wątku jeśli pozwolicie ;D
Mogę przedstawic moją opinie na temat 6 tuszów
Pokażę wam moje naturalne rzęsy i działanie 5 produktów na nich.
Sama nie wiem czy moje rzęsy są krótkie czy długie czy cienkie czy nie ;D
Jak macie ochotę to możecie ocenić
Następnym moim zakupem ma być 2000 calorii MF , jak sądzicie, nada się dla moich rzęs? Macie moze inne propozycje? Czytałam kilkanaście stron wątku ale wiadomo zależy czego się od tuszu oczekuję.

No wiec :
1. kolekcja tuszy
2.i 3. - rzęsy bez tuszu . jakieś pozostałości po kredce na górnej lini ;d
4. E. Funkhouser . New York. ok 70-80 zł - kolor fioletowy . Dla mnie badziewny, albo nie umiem się nim obsługiwać albo nie wiem czemu na moich rzęsach po pierwsze praktycznie go nie widać a po 2. wygląda okropnie. Za tę cenę nie warto.
5. To jest tusz ,,super FULL" z Avonu. Miał prawo zaschnąć bo już trochę leży . Nie jest tragiczny , aczkolwiek nie kupiłabym go drugi raz .
6.Define-A-Lash ok 20-25 zł. niektórzy go bardzo chwalą . Mi jakoś nie przypadł specjalnie do gustu. Za pierwszym pociagnięciem nie za duzo widac , a jak przejade 2-3 raz to rzesy sa bardzo posklejane, mimo że rozczesze grzebyczkiem .
7.Jungle Show Eveline 10 zł . - jak czytałam opinie o tym tuszu na wizazu chociaży każdy dawał max 1 gwiazdkę ;D a z tych wczesniej wspomnianych jedynie jakoś dosc pozytywnie zadziałał na moje rzęsy;D Niby nie sa jak z jakiejś reklamy czy coś ale przynajmniej widać działanie tuszu. Trochę skleja to fakt.
8 i 9.. Rimmel Super Extra lash 12 zł. - W sumie chyba mój ulubiony. Tzn jest bardzo delikatny. Rzesy sie nie skelaja wyglada na bardzo naturalny. Widziałam ze ma mnostwo pozytywnych opini jak żaden. Ale jednak nie tego efektu szukam. Bo jest on delikatny , nie wydluza. Nie jest zły

Wyszlo na to ze najtansze zrobily najwiecej ;D

Nie wiem moze moje rzęsy są jakieś dziwne , jednak nadal poszukuję tuszu idealnego. Mam nadzieję w 2000 calorii MF . zastanawialam sie jeszcze nad Ultra Black... ale ponoc po 200 c. jest niesamowity efekt .
Juz anwet nie musi byc jakis niesamowity ;D wystarczy zeby po prostu rzesy były wyrazniejsze

ps. nie wiem czy zauwazyacie w ogole roznice pomiedzy zdjeicami
czym robilas zdjecia?? bardzo dobrze widac na nich jak zachowuje sie dany tusz
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując