Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-28, 20:42   #135
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Praca wizażystki:)

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2
Marone czy slyszałas o Akademi Sztuki Pieknosci prowadzonej przez Krystynę Łenczyńską?
Ja jestem po tym kursie. I błagam trzymaj się jak najdalej. Wiem co mówię. Mogłabym tu wiele o tym napisać Chodziłam na przyspieszony kurs 4 dniowy w przeciągu niecałych 3 dni zrobiłam program. Kursy prowadzobne są na przeterminowanych kosmetykach, są tylko 3 palety cieni inglota a reszta to jakieś bazarkowe hity, no coś tam wygrzebie się na dnie kuferka,. Pudry brązujące 2 no ale podbijam po pudrów sypkich jest cała masa z inglota oczywiście. Pani Krystyna.Ł nie toleruje niczego poza makijażem kreska na gorze kreska na dole + lekkie roztarcie rzęski słabo wytuszowane i to nazywa KLASYKĄ makijażu ! Nie maluj wogóle powieki górnej cieniami tylko ruchomą i nieważne jaki kształt ma oko. Egzaminu nie ma żadnego i nie dziwne.
Najzabawniejsza sytuacja przytrafiła mi się kiedy malowałysmy się z dziewczynami nawzajem, K.Ł podeszła i powiedziała " Ja Krystyna Ł mówię nie!" znaczy się nie podobało się, ale godzinę później tą sama osobę pomalowała w taki sposób , za który mnie skrytykowała. znaczy się tak jak ja to zrobiłam wcześniej to ona później Było nas 6 dziewcząt i wszystkie doszły do wniosku, że wiem więcej od niej. nie powiem było to miłe ale jak ja się mogłam wtedy czuć - przyszłam z nadzieją na kurs a tu taka klapa. Fakt mam certyfikat i zaświadczenie zawodowe - po to w sumie poszłam, no i miałam okazję byc pierwszy raz w Krakowie.
A i jeszcze jedna fajna scenka Pani K.Ł zasiadła przed lustro i zademonstrowała nam makijaz kobiety dojrzałej jak POWINNA sie malować, trwało to jakieś 15 minut po czym wstała i przeszła się parę razy po sali i rzekła , że ten makijaz nie nadaje się dla niej to jest przykład jakl nie powinna się malować - nie wytrzymałam jak zobaczyłam miny dziewczyn , zbaraniały juz całkowicie
W internecie są fotki z tego kursu ale dostępne pod hasłem i nie moge sama podjąć decyzji udostępnienia tego hasła, musiałabym skontaktować się z dziewczynami. Jeżeli chcecie zobaczyć ten cyrk to jakoś sie postaram .

Z głębi serca mówię "Nie dla ASP" Monika!

Albo podam parę swoich
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując