Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 12:10   #200
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez gwiazda666
Dziewczyny jestem zalamana!!!
Jak to w koncu jest z tym lososiem.Mieszkam w Berlinie i kilka dni temu kupilam krem 50+ avene.W skladzie ma trojglicerydy ,wiec bylam pewna,ze to bezbarwny krem,bo po lososu wygladam jak swinka.
No i szok bo w tubce losos!!!
Wiec dziewczyny jak to jest z tym lososiem,a jak z wersja bezbarwna,ktora ma trojglicerydy,bo moze ja cos pomylilam
13 euro w bloto!!!
Spokojnie, nic nie pomylilas. Trafilas na resztki tego samego kremu Avene +50, tyle, ze o zabarwieniu lososiowym. ZABARWIENIU. To nie jest krem tonujacy, nie nadaje zadnego odcienia na twarzy, i podobno zachowuje sie dokladnie tak samo jak krem albinos (bialy, nie lososiowy), ktory teraz stopniowo wchodzi na jego miejsce.
Z tego co sie orientuje, nie ma miedzy tymi kremami (widocznej na twarzy) roznicy, oprocz ich zabarwienia.
Lososia juz probowalas? Dlaczego wygladasz po nim jak swinka? Ten bialy, ktory chcialas, jest dokladnie taki sam. A moze ty mowisz o kremie tonujacym? (to jeszcze co innego)




Sandija, jest mi strasznie milo To fajnie, byc AZ TAK zapamietana...
Nie lubie juz swojego avatarka, ale co go zmienie, to sie wszyscy dra.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując