Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-20, 12:39   #277
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Z okazji trzeciej części truskawkowego wątku uległam w końcu skamieniałemu JT

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przyszli odczytać podzielniki i okazało się, że w jednym pęknięta szybka. No to wymienił i krzyknął 6 złotych. A ja nie mam w domu ani centa (po co, skoro na tru płacę kartą, nie? ) i mówię mu, że nie jestem przygotowana, niech poda adres, ja mu jutro przywiozę 6 zł. A on na to, że tak, ze ludzie to naciągacze, że jeszcze się nie doczekał na te 6 zł. Normalnie wypaliłam mu, że jutro oddam mu nawet 20 jak będzie chciał, ale niech mnie przestanie obrażać we wlasnym domu, bo nie wyrobię. Powiedział, że on jutro przyjdzie po te 6 zł. No dobra, to pytam o której. A on na to, że jak on mi powie, to mnie nie będzie w domu. No wyprosiłam pana za drzwi, ale łzy już mi ciekły ciurkiem. Co za chamy... przepraszam za OT, ale normalnie mnie telepnęło.
o 6zl robic takie sceny? no on chyba cos ma z glowa! oj tez bym sie zdenerwowala nic sie nie przejmuj paczuszki z Tru Cie pociesza
Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Mój automatyczny tłumacz (którym czasem się wspomagam), powiedział, że jest to:
"Lineless Anty Oxydant Żel ( Dla Wszystkich Typów Skóry ) 45ml / 1.5oz
Zawiera podpis wspaniałe naliczone przeciwutleniacze
Plus łagodząc botanicals & uwadnianie marynarki wyciąga
Pomaga zmniejszać piękne linie, zmarszczki & inne znaki postarzania
Osoby
lekkiej & szybko wchłanianie
Wzmacnia zdzierać skórę, by zwalczyć wolne atak radykałów
Urlopy zdzierać skórę świeży, gładki ze zdrową jasnością"

:rot fl:: rotfl::rotf l: zwłaszcza te "piękne linie zmarszczki"



Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
No ludzie!!! Człowiek wylogowuje się na pare godzin, spokojnie wraca a tu nie dość że II wątek zamkli to jeszcze w nowym 6 stron nastukaliiiiiii


Naszym Rodzyniakiem Kamisiem
wlasnie jestem w szoku ze tyle dziewczyny zdazyly nastukac!
przylaczam sie do buziaka
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość


A ja czekam na moje dwie skamieliny w tubce i róż Chanel...
Tru ma (prawie) poczte blyskawiczna wiec juz nie dlugo powinno wszystko dojsc w tym nasze JT skamieniale wiec bedziemy mialy okazje sprawdzic czy wogole nadawalybysmy sie na archeologow
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
odebrałam swojego JT nr 55
jest niemal bezbarwny, ma za to tysiące kolorowych drobinek jakby brokatu
mi to akurat odpowiada

UC na Łączyny z moją paczką się sprężył
tydzień temu wysłałam dokumenty, a dzisiaj miałam awizo do odbioru paczki i zapłacenia cła
naliczyli mi 31.50 PLN od sumy 130 PLN
super ze jestes zadowolona tez na niego czekam wiec chyba jego zakup byl udany skoro jest nadal zdatny do uzytku
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kochane wlasnie byl u mnie listonosz i dostalam od razu 2 paczuszki z fioletowa wstazeczka:ju pi:

w jednej JT Lancome, moj kolorek to 56Miss Rose. dataprodukcji: 13.01.2005 (czyli tak, jak sie spodziewalysmy)
sliczny brzoskwiniowy kolorek, na ustach raczej naturalnym, z tym ze ma cale mnostwo brzoskwiniowych slicznie mieniacych sie drobinek (nie wielki brokat tylko raczej taki pylek) - mnie efekt bardzo sie podoba!!!
mimo ze to staruszek to wszystko wydaje sie byc OK - slicznie pachnie, jest slodziutki w smaku, tyle ze sie troche klei (ale to chyba typowe dla JT?to moj pierwszy...)

w drugiej paczusi: zestawik Fatale!!! data produkcji tuszu: 21.09.2006 niestety zaraz lece dalej do pracki i nie moge go teraz przetestowac, test bedzie dopiero jutro!

jutro lub pojutrze wstawie fotki na zdobyczach, lacznie z moimi rzesiskami

szkoda tylko ze nadal czekam na najbardziej upragniona paczuszke ktora odpoczywa sobie w UC.... ale i tak dzisiaj humorek mi sie znacznie poprawil
ale Ci zazdroszcze ze juz Ci paczuszka przyszla! teraz tez zaczynam zalowac ze nie kliklam od razu tego JT 56 bo tak pieknie go opisalas

poki co dostalam od Tru SS ze wysylaja moje zakupy wiec ciekawe kiedy dojda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora