Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybór nowych okularów - pomóżcie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-10, 13:26   #1
Vivianne Yaslana
Przyczajenie
 
Avatar Vivianne Yaslana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11

Wybór nowych okularów - pomóżcie :)


Cześć Dziewczyny!
Jestem nową osobą na forum, ale mam nadzieję, że pomożecie mi dokonać najlepszego wyboru z możliwych .

Przyszła pora na zakup nowych okularów, byłam u optyka i z tych, które mi proponował, wybrałam 3 oprawki. Są dosyć podobne, ale jednak trochę się różnią

Próbowałam czytać poradniki na temat doboru odpowiednich oprawek, ale nie umiem się zdecydować jaki mam kształt twarzy - owalną czy prostokątną - jeśli Wy wiecie też proszę o informację .

Teraz legenda: pierwsze zdjęcie (w czapce) pokazuje moje aktualne okulary, mam je już dość długo i są niemal "w rozsypce".
Pozostałe zdjęcia to te okulary, nad którymi się zastanawiam (drugie okulary - czyli trzecie zdjęcie - mają od góry taką jasną, szaro-zieloną obwódkę).

Do tej pory zawsze wybierałam byle jakie oprawki, najczęściej małe, cienkie, byle tańsze...
Ale teraz chciałabym, żeby okulary - które przecież noszę każdego dnia od świtu do zmierzchu - były nie tylko funkcjonalne, chciałabym, żeby były ozdobą.

Liczę na Wasze rozeznanie w temacie i dobry gust

Z góry pięknie dziękuję za każdą pomoc!

P.S.
Przepraszam za taki "niewyjściowy" look, ale szłam specjalnie nieumalowana, żeby nie "zaburzać" kolorków - ostatnio odkryłam, że jestem "zgaszonym latem" i staram się też zgodnie z tą wiedzą wybierać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okularyteraz.jpg (19,3 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okulary1.jpg (65,1 KB, 510 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okulary2.jpg (58,0 KB, 408 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okulary3.jpg (70,7 KB, 376 załadowań)
Vivianne Yaslana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując