Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polecamy - odradzamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 14:54   #20
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Pewnie każde dziecko jest inne jedne lubi cisze spokój i odizolowanie inne nie ... mój brzdąc mając rok jak robi sobie drzemkę w ciągu dnia to kładę go w takim miejscu żeby mnie widział, bo często sprawdza czy ktoś jest jak nikogo nie widzi to płacz i koniec spania. Dlatego nie było mowy o kładzeniu do łóżeczka i zakryciu baldachimem.
Jeżeli chodzi o spanie z dzieckiem to my mamy szerokie łóżko i przez pierwszy tydzień mały spał z nami bo słysząc jego oddech czułam się spokojniejsza. Później spał w łóżeczku, ale w nocy z wygody zostawał już z nami, teraz śpi sam.
Z wyjmowanymi szczebelkami w łóżeczku to teraz mamy mały stres, dziecko wykumało jak to się robi ale nie potrafi jeszcze sam chodzić i wypada z łóżeczka (płacz i kolejny siniak) obróciliśmy łóżeczko no ale teraz nie mam dostępu do szuflady pod łóżeczkiem. Także zastanawiałam się czy nie kupić już takiego łóżka na dłużej, o którym pisała Paula ale zniechęciła mnie cena, dlatego kupiłam zwykłe łóżeczko a później kupie drugie jak liczyłam wyjdzie taniej.
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora