Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 16:03   #2618
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dobra zapytam tu bo jest tyle watkow i nie wiem gdzie

Napiszcie mi jak to jest z odcieniami EDM z kategorii BUFF, one sa dobrze na stronce ulozone od najjasniejszego do najciemniejszego? [po za tym cos mam z kolorami na monitorze, chociaz ja nic nie grzebwalam w ustawieniach]

Ogolnie to raczej mam dosc jasna cere, pasuje mi Perfect choc wolalabym DEKO.. DEKO ciemniejszy wlasnie z kategorii Buff a ostatnio jest Fairly Summer, ktory raczej kojarzy mi sie z żółtymi tonami

Dzis zrobilam sobie prawdziwy test wszystkich odcieni ktore mam a mam ich malo no i nie wiem.. z poczatku wydawalo mi sie ze perfect jest za jasny i multi tasking, ale wychodzi na to ze Perfect jest OK [nie jest rozowy, taki neutralny bezyk, ktory daje u mnie efekt photoshopa]. Multi tasking troche szarawy na mojej twarzy..

Wiec ktory z buff bedzie ciut ciemniejszy od Perfect? [no chyba ze zmieszam perfect z peach albo medium beige]


PS. zawsze uzywalam maxfactora LP 106, wiec wg tego powinnam miec Pink Tan, ale na moim monicie wyglada na ciemny :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-22 o 16:06
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora