Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-22, 19:32   #2623
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jeśli idzie o podkłady sypkie, to nawet te drogeryjne muszą zawierać sporo pigmentów (inna rzecz, że producenci kombinują dodając składniki, bez których można by się spokojnie obejść; często ze względu na te składniki podkłady są konserwowane - bez sensu). Ale fluid to już zupełnie inna bajka. Zupełnie inny typ kosmetyku. Tutaj się po prostu nie da upchnąć pigmentów w zbyt dużym stężeniu, większość składników emulsji jest dobierana pod kątem właściwości aplikacyjnych.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Milan Minerals - nie da się wejść na stronę sklepu
Sweetscents - adres nieaktualny; sklepu chyba już nie ma

- ja wchodze, moze masz jakas blokadę?

LLNY i SK wywalilam, linkow nie da sie zmienic bo nie otwieraja sie wtedy
Pastereczko, przepraszam, pisałam półprzytomna.
Miałam sprecyzować o co chodzi z Milan, ale zapomniałam. Na strony informacyjne wejść się da, można sobie poczytać (zdjęć odcieni podkładów nie widziałam), ale jak się chce przejść do sklepu, np. Shop - Foundations, to jest coś takiego: http://www.milanminerals.net/shop-foundations/
i po kliknięciu w ten link, co każą - lipa. Nie ma żadnego sklepu, nie ma oferty (pop-upy mam odblokowane, okienko wyskakuje, ale strona nie istnieje).
W życiu nie widziałam tak beznadziejnie zrobionej strony sklepu, jakiegokolwiek. Jeśli komuś się uda dotrzeć do odcieni podkładów, to proszę mnie oświecić, bo może tylko ja nie umiem znaleźć (nie mam cierpliwości).

Odnośnie linków do wymiany - miałam Ci podać poprawne, a zamiast tego podałam te niepoprawne, skopiowane właśnie z wątku promocyjnego. Blusche, widzę, już poprawiłaś, więc tylko Cory został. Poprawny adres:
http://www.corycosmetics.com/

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-22 o 19:36
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora