Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-22, 20:16   #2628
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom problem tkwi przewaznie w aplikacji, szczegolnie jesli produktu nakladasz za duzo- wtedy podkresla wszystko. Zadowalający efekt powinnas osiagnąć jedną z 4 formuł EDM, nie mowie ze to ma byc Twoj ideal, ale w zasadzi kazda z nas byla zadowolona z efektu, a inne firmy czasem po prostu powalaly, no ale poogladaj wszystie filmy z YT z postu EDM. I spróbuj tez nalozyc na inny krem, albo bez. Ja daję 50 % na sposób aplikacji jesli chodzi o znaczenie efektu koncowego (ktos to wczesniej pisał )
Tak, to prawda. O ile EDM nie daje powalającego efektu, to nie można sobie nimi krzywdy zrobić. Sekret to dobry pędzel oraz cieniutkie warstwy. Prawdę mówiąc jak widziałam na Youtube ile babeczki tego podkładu na jeden raz używają to trochę się przeraziłam . Ja generalnie cieńsze warstwy kładę, ale za to dwie lub trzy. Łatwiej kontrolować efekt
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora