Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc z doborem zestawu ćwiczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 16:35   #8
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Pomoc z doborem zestawu ćwiczeń

oczywiście że warto dołączyć do diety jakąś aktywność. Jeśli chodzi o ćwiczenia siłowe które najczęściej się zawierają w tych 15 minutówkach i 8 minutówkach takie też możesz przecież robić. jednego dnia robisz np 2, 3 takie zestawy, innego dnia nie masz czasu i robisz jeden. Takie zestawy są tez po to żeby trzymać jakąś systematyczność, żebyś nie mogła się wykręcić że jak nie masz 40 min na ćwiczenia to nie zaczynasz nawet. Tylko właśnie jak tam wcześniej już napisano to trzeba się rozgżac rozciągnąć i taki zestaw się przedłuża do pół godziny przynajmniej, jeśli prawidłowo wykonujesz. Ja czasami jak chcę szybko to np robię biceps i triceps a rozgrzanie rąk to tak wiele nie zajmuje.

Mi się podobały zestawy Cindy Crawford jak zaczynałam. Dobre na rozruszanie się. Pompki też tam są. Jak czegoś ci nie można to nie ma problemu, po prostu to przewiń albo zastąp innym ćwiczeniem. Ja często tak robię bo ostatnio mam problemy z plecami i nie można mi ćwiczyć zbyt mocno, a moje ostatnio ulubione ćwiczenia z Cathe Friedrish zawierają dużo martwych ciągów i ćwiczeń obciążających plecy. W tym czasie po prostu się rozciągam albo wykonuję inne ćwiczenie. Tak samo robiłam jak ćwiczyłam inne zestawy i jak nie lubiłam albo nie mogłam czegoś robić. Nawet jak palę lat temu robiłam "Brazylijski tyłek" to tamte zestawy cardio mi w ogóle nie pasowały więc wychodziłam na rower a po tym robiłam drugą część, albo zamiast tego wrzucałam zestaw z innym trenerem.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując