Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-30, 15:17   #7
asia0363
Raczkowanie
 
Avatar asia0363
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Twoje brwi mają zadowalający, ładny kształt. Możesz postawić na trochę mocniejszy makijaż (mam na myśli kreskę na górnej powiece, trochę czerwonej szminki też by się przydało). Jeśli chodzi o figurę to trudno coś powiedzieć, bo na zdjęciach dużo nie widać, ale na drugim zdjęciu wyglądasz szczupło. Włosy też bardzo ładne, zwłaszcza pasuje Ci ten zgaszony brązowy odcień, który jak mniemam - jest Twoim naturalnym kolorem. Możesz im spróbować dodać trochę objętości, nieco inaczej czesać lub spinać w jakiś kok, by trochę urozmaicać na co dzień swój look, gdyż Twoja obecna fryzura jest nieco skromna i taka nijaka. Poza tym wydaje mi się, że będzie Ci pasować biel, błękit i niebieski, czerwień oraz róż (tylko nie za ostry), brąz. Postaw na bardziej elegancki i kobiecy styl ubioru.
P.S. Jesteś trochę podobna do Justyny Kowalczyk
Któraś osoba z kolei mówi mi o podobieństwie do Justyny Kowalczyk, którego ja nie widzę No... chyba że tak na zdjęciach wychodzę Kreski na górnej powiece zdarza mi się malować. Nie za często, bo preferuję makijaż w stylu "make up no make up", zdarza mi się też malować usta na czerwono, ale co do tego ciężko mi się przekonać, czuję się przemalowana i najwygodniejsze są dla mnie "nudziaki", ale postaram się nabyć w najbliższym czasie coś mocniejszego i oczywiście pokażę się w tym na forum. Włosów... Nie umiem za bardzo wiązać. Ostatnio nauczyłam się robić dobierany warkocz i... na tym moje umiejętności się kończą. Nie wiem w jakich upięciach byłoby mi dobrze

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Gratuluję osiągnięcia celów. Teraz musisz popracować z głową, Ty dalej widzisz biodra i szerszą twarz-my widzimy śliczną, szczupłą Dziewczynę, ktora umie się malować, ma piękne włosy i w której nie ma co zmienić, bo jest perfect
Dziękuję za te dobre słowa Praca z głową będzie chyba jeszcze trudniejsza niż zrzucanie kilogramów... Bo serio widzę masywne uda i szerokie biodra, często, kiedy patrzę w lustro, mam wrażenie, że nic się nie zmieniło

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
ładna jestes
a nie myślalas o jakiejs grzywce, na bok, wycieniowaną?
Próbowałam kiedyś z grzywką, jednak nie czułam się zbyt dobrze, bo po 1. ważyłam jakieś 80 kg wtedy i miałam wrażenie, że mnie jeszcze bardziej poszerza, a po 2. mam tendencje do zaskórników i pryszczy i wydaje mi się, że grzywka to potęgowała (zwłaszcza, że często podróżuję i przebywam w niemalże tropikalnym upale)... Może jak zrzucę jeszcze te 4 kg, które chciałabym zrzucić, moja twarz się nieco bardziej wyszczupli i wtedy pokombinuję, bo - jak już wcześniej pisałam - potrzebuję zmian.
__________________
Moja strona: www.panipilot.blogspot.co m, podróże, podróże i jeszcze raz podróże, i jeszcze TO
asia0363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując