Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-19, 15:43   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile

a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?


26. 08. 2006 - reaktywacja


powoli wakacje się kończą i zaczyna sezon kwasowy
osoby, które są zainteresowane zakupami u Pauli proszę o wpisywanie się i uwagi - najlepiej napiszcie od razu jaki dokładnie termin Wam pasuje (wpłata $)

wszelkie sugestie co do realnej zapłaty w sklepie mile widziane może stałyście się w międzyczasie szczęśliwymi posiadaczkami bardzo przydatnej wypukłej karty
zresztą wszystkie uwagi wpisujcie

może warto zrobić tu listę chętnych z informacją ile kosmetyków każdy zamawia?

co do kosztów to jeżeli propozycja Kate30 byłaby aktualna to w tej chwili wyglądają jakoś tak:

- przelew 48 zł (podzielone przez listę chętnych)
- koszty wysyłki ze sklepu do Polski - ok. 21 euro do 10 kg (tak samo podzielone )
- przesyłka w Polsce - ok. 7 zł (na osobę)




----------------------------------------------------------------------
kilka przedsiębiorczych osób zainspirowało mnie do założenia tutaj tego wątku

od jakiegoś czasu mam wielką ochotę wyprobować kwasy Pauli Begoun, które mają doskonałe opinie ale niestety nie są dostępne w Polsce

okazuje się, że jest możliwość zamówienia ich ..jednak koszty wysyłki sa wysokie (dla jednej osoby) no i trzeba wpłacić pieniążki kartą (której nie mam).
Dlatego najlepiej byłoby zrobić większe zamówienie.


tu można poczytać dokładnie o kosztach:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...3&it=99&top=38

a tutaj o dostępnych kwasach:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...ory&showcat=48

Jeżeli byłyby osoby zainteresowane to potrzebne są dwie osoby do zrobienia tych zakupów, ewentualnie jedna jeżeli chciałaby wziąć wszystko na siebie

1. osoba, która złoży zamówienie i zapłaci kartą - najlepiej ktoś kto robił już zakupy w zagranicznym sklepie, dla kogo nie będzie to kłopot, kto wie jak przeliczać euro i wszystkie te szczegóły..
no i oczywiście osoba godna zaufania, która ma tu dobrą opinię

2. osoba, do której dojdzie paczka i która roześle dalej kosmetyki do konkretnych osób zamawiających - ja chętnie się tego podejmę, nie byłby to żaden kłopot, ale jeżeli znajdzie się inna osoba, którą dobrze znacie i macie zaufanie to jak dla mnie nawet lepiej


no to wstępnie chyba wszystko.. całe to przedsięwzięcie ma sens gdy będzie co najmniej 10 osób zamawiających.. koszt wysyłki wyniesie wtedy ok 2 euro na osobę (+ok 7,50zł za przesyłkę na terenie Polski)..
pieniązki oczywiście musiałyby zostać wpłacone wcześniej osobie która złoży zamówienie!

proszę zainteresowane osoby o wpisywanie się, i w ogóle piszcie co myślicie o tym pomyśle

Edytowane przez obca
Czas edycji: 2006-08-26 o 09:05 Powód: reaktywacja :D
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując